Microsoft si nedá říct: Vysmívá se iPadu i po propadáku Surface RT

Microsoft si nedá říct: Vysmívá se iPadu i po propadáku Surface RT

Microsoft musel tento týden oznámit gigantickou ztrátu za neprodané tablety Surface RT, které se dočkaly zejména kvůli operačnímu systému Windows RT jen samé kritiky. Ani to mu ale neubírá na sebevědomí.

„Ale ne, už zase.“

Tato slova virtuálního asistenta Microsoftu Siri uvádí novou reklamu Microsoftu, která má za cíl zesměšnit iPad od Applu a předvést Surface RT. Microsoft se ve své reklamě zaměřil na vyzdvihnutí zabudovaného stojánku, USB portů a klávesnice a nezapomněl ani poukázat na nižší cenu svého zařízení.

Může si ale Microsoft takto posměšnou reklamu dovolit? Jen před pár dny musel přiznat obrovskou ztrátu 900 milionů dolarů za první čtvrtletí za neprodané tablety Surface RT. Před pár měsíci také musel snížit cenu svých Surface RT z původních 499 dolarů na 350, aby se tablety staly konkurenceschopnějšími.

Nízká cena ani posměšné reklamy, jimiž je Microsoft již dost proslulý, ale obrovský průšvih jménem Surface RT nezamaskují…

Zdroj: https://mashable.com/2013/07/19/microsoft-surface-rt-ad/

Jsem studentka speciální pedagogiky s velkým zájmem o vše nové a neznámé. Svět IT je pro mě stále velkým dobrodružstvím a nekonečným zdrojem zajímavých poznatků a informací, o které se s vámi prostřednictvím Objevit.cz budu dělit.

Komentáře

Nahoru