Microsoft: S Windows 8 můžete mít vše

Microsoft: S Windows 8 můžete mít vše

Není žádným překvapením, že Microsoft nadále podporuje a reklamuje Windows 8, ale společnost přesunula svoji pozornost od koncových uživatelů k malým a středním podnikům.

Na svém blogu popisuje úspěšnou historii o tom, jak byly Windows vždy užitečné v každé firmě. A také jak Windows 8 obstarají širokou škálu potřeb pro malé i střední firmy.

V systému Windows 8 máte všechno

„Ať už malé nebo střední podniky potřebují notebook, tablet nebo all in one, ať už s klávesnicí a myší nebo dotykový. Systém Windows 8 nabízí celou řadu možností, které odpovídají jejich potřebám. K dispozici je také velká kompatibilita mezi Windows 7 a Windows 8, což usnadňuje přijímat Windows 8 se stávajícími systémy. Technologie může být klíčem umožňujícím podnikání. Ať už je to na návštěvě staveniště, při cestě do jiného města vlakem nebo setkání na silnici. V systému Windows 8 mají všechno,“ vysvětluje Microsoft.

Až příliš inovativní

Celý problém s Windows 8 je prý v tom, že jako celek je tento operační systém až příliš inovativní, a tak mnozí spotřebitelé potřebují skutečně hodně času, aby si na něj zvykli, uvedl analytik Jeff Kagan.

„Bylo to příliš inovativní, příliš rychlé a zákazníci to odsunuji. Společnosti, které chtějí inovovat, to musí učinit pomaleji, aby byly úspěšné. Nemyslím si, že Microsoft plně chápe všechny změny, které ještě potřebují,“ vysvětloval Kagan.

Microsoft ale na druhou stranu tvrdí, že vše jde podle plánu a momentálně jsou prodejní tržby z Windows 8 v souladu s Windows 7. Rozdíl je v tom, že Windows 7 jsou stále číslem jedna, co se týká operačních systémů ve světě, zatímco Windows 8 na trhu za poslední měsíc dosáhl stěží 3%.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru