Microsoft provokuje Android

Není žádným tajemstvím, že soupeření v segmentu mobilních OS mezi Androidem, iOS a Windows Phone jde na plné obrátky a každá společnost dělá co je v jejích silách, aby našla bič na konkurenci.

Jednou z taktik je také poškozování dané reputace konkurenta jakýmkoliv způsobem. Nedávno tuto taktiku zvolila překvapivě i společnost Microsoft. Prostřednictvím svého Windows Phone účtu na Twitteru odpublikovala tweet, ve kterém si rýpla do konkurence a vyzval uživatele, aby se sami pochlubili s nějakou historkou, kdy jim Androidí systém způsobil kvůli špatnému zabezpečený nemalé komplikace. Co si myslíte o této formě propagace? Je to fair? Využili byste podobnou taktiku také?Microsoft provokuje Android

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru