Dnes vyšlo 15 článků

Microsoft prodává “ošklivé” svetry Windows

Microsoft prodává “ošklivé” svetry Windows

Microsoft se do vánoční atmosféry dostává trochu dříve tím, že ve svém internetovém obchodě nabízí k prodeji „ošklivé“ svetry s motivem MS Paint a Windows. Část výnosů z každého prodeje věnuje společnosti Girls Who Code. Společnost v minulosti vyráběla svetry Windows XP a 95, aby je mohla věnovat vlivným a věrným fanouškům. Letos je to poprvé, co společnost prodává svetr přímo zákazníkům.

Když se svetry v úterý poprvé začaly prodávat, bylo možné nakoupit krátce tři varianty „soft-wear“ od Microsoftu: dříve zmíněný svetr MS Paint a zbytky svetrů Windows 95 a XP. Když jsme poprvé zkontrolovali obchod, tyto svetry XP a 95 již docházely a rychle se vyprodaly pouze s letošním svetrem MS Paint.

V pátek 4. prosince společnost Microsoft obnovila zásoby svých starších svetrů Windows 95 a Windows XP. Microsoft se v minulosti s těmito akcemi bavil, dokonce i zabalil starší svetr Windows XP do krabice ve stylu Windows XP.

Vzhledem k tomu, že MS Paint je dodáván nainstalovaný na Windows, a nikoli samostatně prodávaný, je těžké vědět, jak bude letošní svetr zabalen. Doufáme, že praštěný trend společnosti Microsoft bude pokračovat. Je zřejmé, že společnost má ve svých řadách několik fanoušků svetrů.

Screen_Shot_2020_12_01_at_11.05.22_AM.png Screen_Shot_2020_12_01_at_11.05.59_AM.png Screen_Shot_2020_12_01_at_11.06.22_AM.png

Ať už je zdroj jakýkoli, svetry jsou nyní na skladě za 69,99 $ každý, přičemž 20 $ z každého prodeje jde přímo do Girls Who Code do 23. prosince. Microsoft říká, že plánuje darovat neziskové organizaci z této akce minimálně 50 000 dolarů. Girls Who Code je nezisková organizace zaměřená na získání žen do oboru počítačových věd tím, že nabízí kurzy a vzdělávací zdroje.

Vzhled těchto svetrů je na diskusi. Pokud jde o téma, společnost Microsoft také poskytuje pozadí pro Windows a MS Paint pro Skype a Teams, pokud chcete vypadat, jako byste byli uvězněni ve výkresu.

 

Zdroj, foto: theverge.com 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru