Dnes vyšlo 15 článků

Microsoft přiznává, že s Windows 8 bude ještě hodně práce

Microsoft přiznává, že s Windows 8 bude ještě hodně práce

Společnost Microsoft potvrdila na své konferenci, že hodlá pokračovat ve vylepšování operačního systému Windows 8, který je pro společnost jasným číslem jedna, aby se dopracovali k významné změně očekávané letošního léta.

Zatímco nebyly poskytnuty žádné specifikace, Petr Klain, finanční ředitel společnosti, který společnost opustí 1. června, přiznal ve svém prohlášení, že je tu s Windows 8 ještě hodně práce. Naznačuje také, že více významných zlepšení by mohlo být oznámeno v nejbližší době.

„Postavili jsme Windows 8 na dotyku a mobilitě ve středu zkušeností, které nás dobře posouvají v této nové éře. Nicméně vzhledem k velikosti našeho hardwarového a softwarového ekosystému je přechod složitý. Stále máme obrovské množství práce,“ řekl Petr Klain.

Windows 8.1, běžně označován Windows Blue, je ve výrobě a měl by se na trhu objevit letos v létě jako balíček vylepšení uživatelského rozhraní a výkonnosti. Spekuluje se, že by snad měl být všem uživatelům Windows 8 k dispozici zdarma.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru