Microsoft pozapomněl poskytovat Skype svým uživatelům

Microsoft pozapomněl poskytovat Skype svým uživatelům

Skype, který Microsoft před několika lety zakoupil za 8,5 miliardy dolarů, byl jedním z největších zisků firmy. Zatímco Microsoft zpřístupňoval a aktualizoval Skype pro všechny platformy, na svůj Windows Phone 8 si vzpomněl až včera.

Konkurenci dříve než vlastním uživatelům

Na své uživatele Windows Phone 8 Microsoft paradoxně zapomíná a aktualizace uvolňuje dříve i pro konkurenční platformy. Včerejší příchod aktualizace byl pro mnoho uživatelů již pozdní. Spousta z nich zaregistrovala chyby a setkala se s potížemi v předchozí verzi. Uživatelé popisují, že když si volali přes Skype z jednoho WP telefonu na druhý, druhý telefon volání vůbec neregistroval. Kupodivu to chtěl asi vynahradit později, protože začal ohlašovat příchozí hovor patnáct minut poté, co volající hovor již ukončil.

To nazýváte malými nedostatky?

Aktualizace prý měla především opravit malé nedostatky, ovšem nachází se zde i jedna změněná funkce z předchozí verze. Kromě toho Microsoft opravil mnoho důležitých chyb včetně jedné, která způsobila selhání aplikace po spuštění s některými Microsoft účty!

Microsoft ví, že na mobilním trhu zaspal, ale pokud bude i nadále platformu Windows Phone podporovat takovýmto způsobem, může se z trhu smartphonů ztratit naprosto.

Zdroj: neowin.net

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru