Dnes vyšlo 15 článků

Microsoft oficiálně uvádí na trh operační systém Windows Phone 8

Windows Phone 8 obdržel několik nových funkcí mezi kterými nechybí rodičovská kontrola, personalizace blokovací obrazovky a kontrola nad používáním údajů v internetu. Nový operační systém vznikl za 2 roky po uvedení Windows Phone 7.

Windows Phone 8 používá aplikaci Live Apps, která je integrovaná s online peněženkou a také s obrazovkou mobilního zařízení. Tak lze například vidět v reálném čase služby Groupon nebo fotografie z Facebooku.

Podle Microsoftu je nyní k dispozici přes 120.000 programů pro Windows Phone 8 jako jsou například hry Angry Birds, Cut the Rope a Temple Run. Online obchody Apple App Store a Google Play nyní evidují každý kolem 700.000 aplikcí. Windows Phone Store je nyní přístupný obyvatelům ve 191 zemích v 50 různých jazycích.

Operační systém WP8 má integrovanou novou verzi Skype, která bude pracovat v šetrném režimu s nízkou spotřebou elektřiny. Přeměny se dočkaly také aplikace Facebook a Twitter. V roce 2013 obdrží uživatelé smartphonů s WP8 bezplatný roční přístup k online hudební službě Pandora bez reklamy.

Funkce KidТs Corner umožní vytvořit v telefonu oddělený prostor, kde budou pro dítě pouze povolené hry, filmy a hudba. Aplikace umožní také zabránit náhodnému vymazání obsahu a zakáže volání na konkrétní čísla.

Zdroj: News Yahoo

Komentáře

Nahoru