Dnes vyšlo 1 článků

Microsoft neuhlídal Outlook

Microsoft neuhlídal Outlook

Někteří uživatelé, kteří se dnes snažili dostat ke své poště, měli problém. Přestože web Microsoftu, který ukazuje aktuální stav jednotlivých služeb, ukazoval, že vše běží normálně, opak byl pravdou.

Uživatelé se setkali s chybou říkající „V tuto chvíli se nelze připojit k aplikaci Outlook.“, ale žádná další specifika nebyla poskytnuta.

Soudě podle příspěvků publikovaných na fórech společnosti Microsoft se chyba objevila v malém počtu zemí po celém světě napříč všemi prohlížeči.

Na stejném fóru se Microsoft vyjádřil:

„Outlook.com: Problém s přístupem. Jsme si vědomi toho, že u uživatelů Outlook.com dochází k problémům při přístupu k poštovním schránkám. Může se jim zobrazit chybová zpráva V tuto chvíli se nelze připojit k aplikaci Outlook. Zkuste to prosím později.

Zatímco se Microsoft snažil problém opravit, navrhl uživatelům vyčistit cache prohlížeče. Jako kdyby to mohlo bránit jejich přístupu k emailovým schránkám.

To se však uživatelům moc nelíbilo:

„Problém není stanoven, jako obvykle! V posledních 15 minutách jsem tuto zprávu četl 4x – 3x když jsem vymazal cache. Proč Microsoft místo toho, aby radil zákazníkům, ať se pokouší vyřešit problém na jejich straně, jednoduše nevytvoří emailový systém, který funguje?“

A diskuze se svezla i k celkové kritice Outlooku:

„Jo – rozhodně není stabilní – někdy se objeví chyba, jindy ne. Ale většinu času trvá věky, než se vůbec načte e-mail (máte pouze ty tečky – načítání) v horní části obrazovky.“

Microsoft by si měl rozhodně hodně dobře rozmyslet, zda si výpadky může dovolit. Po přechodu z Hotmailu na Outlook už část svých uživatelů ztratil. (Někteří uživatelé dokonce nezapomněli poukázat na to, že s Hotmailem takové problémy nebyly.) Pokud ty zbývající nepřesvědčí, že Outlook je opravdu dobrý, moderní emailový nástroj, může se rozloučit s představou, že by někdy konkuroval Googlu s jeho Gmailem…

Zdroj: news.softpedia.com

Komentáře

Nahoru