Dnes vyšlo 1 článků

Microsoft kupuje Acompli za $200 milionů

Technologický gigant Microsoft opět obohatil své portfolio o perspektivní aplikaci Acompli, což je mimochodem pokročilý emailový klient s řadou výhod. Dle dostupných informací chce z této aplikace Microsoft udělat jakýsi Outlook pro mobilní zařízení.

Ten kdo vymyslel e-mail byl vážně třída. Vždyť se jedná o revoluční a nejrychlejší způsob komunikace, stačí něco napsat a jen kliknout. Žádné lepení známek netřeba. Jak jste si určitě všimli, Google letos obdržel nový design v podobě Inboxu. Microsoft, jako silná společnost na poli technologií nemohla zůstat pozadu. Proto koupila Acompli, která stojí za oblíbenou kancelářskou aplikací na Android a iOS.

Pokročilý mailový klient. Není divu, že po něm sáhl zrovna Microsoft

Velkou výhodou tohoto emailového klienta je například podpora většiny emailových protokolů a rychlé interakce mezi samotnými emaily, kalendářem či kontakty. V zkratce nabízí spoustu coolových vychytávek, které bychom u některých emailových klientů hledali jen marně.

Mobilní Outlook

Microsoft má v plánu pokročilé funkce tohoto emailového klienta jen rozvíjet. Vše se bude vyvíjet pod taktovkou týmu z Outlooku. 

Pokročilý emailový klient Acompli

Pokročilý emailový klient Acompli

Nákup za několik stovek milionů

A kolik to Microsoft stálo? Dle dostupných informací se cena vyšplhala až k 200 milionům dolarům (4,42 mld. Kč). Jak jsme již zmiňovali, Microsoft má s touto appkou velké plány. Zřejmě z ní udělá jakýsi Outlook na mobilní zařízení.

Zdroj: TechCrunch.com

 

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru