Microsoft by se měl přestat zaměřovat na Windows a přinést Office na iOS

Microsoft by se měl přestat zaměřovat na Windows a přinést Office na iOS

Věří se, že Microsoft pracuje na nové verzi Office pro iOS a Android platformy, ale podle blízkých zdrojů se tak nestane do roku 2014.

Analytik Tom Mainelli uvedl, že Microsoft by měl přinést Office na iOS a Android co nejdříve a ne čekat až do roku 2014, neboť se jedná o dva trhy, které by mohly společnosti přinést výrazný nárůst tržeb.

Jak to vidí analytik

„Osobně si myslím, že Microsoft by měl mít menší snahu pozvednout Windows a měl by se více zaměřovat na poskytování Office pro každé zařízení pod sluncem,“ uvedl Mainelli.

„První dobrá dotyková verze sady Office pro iOS a Android by byla pro společnost významným zdrojem, ale Microsoft se zatím snaží držet Office z těchto zařízení pryč, aby přilákali lidi na zařízení se systémem Windos,“ pokračoval.

Kromě toho prý Microsoft údajně pracuje na Metro verzi balíčku Office, která by byla zaměřena specificky na uživatele Windows 8. Opět ale zatím nebyly poskytnuty žádné jasné informace.

Zdroj: news.softpedia.com

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru