Michala Gregorová: Žehnám cloudu a službám Google

Michala Gregorová: Žehnám cloudu a službám Google

Míšo, na Twitteru jsi docela známá osobnost, ale nás čte také spousta čtenářů, jež Twitter ani neznají. Mohla bys tedy na začátek říci, kdo jsi a čemu se věnuješ?

Jsem hlavně PR člověk, PR se věnuji už od studií na vysoké. Funguji na volné noze pro několik klientů, v neformálním uskupení s kolegyní Adélou, které jsme nazvaly NejsmeAgentura.cz. Na stránkách najdete všechny naše bezvadné klienty a vůbec víc detailů.

I když jsem na Twitteru jako @copywriterka, zase tak moc nepíšu, když nebudeme počítat obsah pro sociální sítě. Občas si ráda střihnu zajímavou agenturní zakázku, ale poslední dobou na ně nezbývá moc času.

Ve volném čase peču pecen nebo vytloukám nové zajímavé podniky, abychom měli na Scuku o čem psát.

Jaký používáš hardware?

Nedávno jsem si pořídila ultrabook Sony Vaio, s ním trávím většinu dne. Po pravé ruce vedle myši mám položený červený Moleskine, do kterého si píšu úkoly a plánuji, co který den postnu na všechny možné sociální sítě svých klientů. Všude mě provází iPhone 4, který už je mimochodem pekelně pomalý a nemám ho moc ráda, ale bojím se to říct nahlas, aby mě neopustil definitivně.

V MHD nebo na gauči obvykle koukám do iPadu mini. Ten je naopak rychlý a velký tak akorát do ruky i do kabelky, čtu na něm knihy i časopisy, nakupuji online nebo se dívám do e-mailu. Na Kindle čtečku se mi doma práší.

Jaký používáš software?

Co se software týče, žehnám cloudu a službám Google. Neobejdu se bez Google Docs, Google kalendáře, Google Chrome a Gmailu – do něj mi chodí veškeré e-maily a bylo to dobré rozhodnutí, vykašlat se na Thunderbird. Život mi hodně usnadňuje taky Dropbox, protože pracuji z více zařízení. Čas strávený prací trackuji Togglem.

Zapomenout nesmím na různé iOS appky: Twitter, FB Page Manager, Instagram, Kindle a taky Google Mapy, bez kterých už bych dávno nenašla cestu.

Jak by vypadala tvá konfigurace snů?

Jsem celkem nenáročná, stačí mi, když mě všechna ta zařízení moc nerozčilují. Kupte mi někdo nový iPhone a budu spokojená.

Zdroj: https://thesetup.cz/rozhovory/michala-gregorova.html

Komentáře

Nahoru