Tisková zpráva: Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra získala další významné ocenění

Mezinárodní konzultační a softwarová společnost Adastra v rámci prestižní evropské soutěže European Business Awards 2012/2013 získala titul „National Champion“. Je tak jednou z osmi společností z České republiky, které se mohou tímto označením pyšnit.

Odborná porota při hodnocení kladla důraz na inovace, obchodní úspěšnost a trvalou udržitelnost společnosti. „Ocenění „National Champion“, které je udělováno nejdynamičtějším společnostem v Evropě. Více informací o European Business Awards naleznete na www.businessawardseurope.com.

Adastra Group

Adastra Group je mezinárodní konzultační společnost, která dodává softwarová řešení a služby. Adastra působí v oblasti Data Warehousingu, Business Intelligence, Master Data  Managementu, aplikačního vývoje, Quality Assurance a outsourcingu. V současnosti má firma 850 zaměstnanců. Působí nejenom v ČR a na Slovensku, ale také v Číně, Bulharsku, Chorvatsku, Kanadě, Kazachstánu, Německu, Maďarsku, Rakousku, Rusku, Švýcarsku, Ukrajině, Vietnam a samozřejmě také v USA a ve Velké Británii.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru