Dnes vyšlo 15 článků

Mezi novými smajlíky v iOS 9.1 nechybí zdvižený prostředníček

img_0190

Nechybí vztyčený prostředníček

Společnost Apple představila na konferenci nový hardware a software. Jablíčková firma vydala iOS 9 Golden Master a vývojářům poskytla první beta verzi systému iOS 9.1. Proč se pro tento krok Apple rozhodl? Pravděpodobně se do testování nové verze systému pouští již nyní, neboť v listopadu letošního roku vyjde 12,9 palcový iPad Pro s předinstalovaným systémem iOS 9.1.

Testeři zaznamenali první rozdíly mezi iOS 9.1 a iOS 9, který vychází za pár dní. První změnou, která potěší snad každého uživatele, je nová sada smajlíků Emoji. Obsahuje kolekci nových zvířátek (krab, veverka, jednorožec). Dále se objevily noví smajlíci v sekci Příroda a Objekty. Nechybí smajlík z Wall Street, zamyšlený smajlík či smajlík s obvazem na hlavě. Překvapivý je symbol vztyčeného prostředníčku, čímž Apple doběhl konkurenci Microsoft.

img_2589

Smajlík s obvázanou hlavou

img_0192

Nová kolekce zvířátek

Zdroj: 9tomac

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru