Tisková zpráva: Metro v Chile vybírá komunikační řešení Hytera TETRA

Společnost Hytera Mobilfunk získala zakázku na rádiový systém TETRA pro bezpečnou rádiovou komunikaci v metru města Santiago de Chile.

Smluvní strany podepsaly dohodu v Santiagu de Chile. V úzké spolupráci s místním partnerem SICE Chile bude společnost Hytera Mobilfunk GmbH poskytovat digitální hlasovou a datovou komunikaci pro bezpečný a efektivní provoz v celé síti Metro de Santiago.

V rámci tohoto významného nasazení dodá společnost Hytera 4 přepínací uzly TETRA a 77 základních stanic TETRA, které budou pokrývat všechny linky metra Santiago de Chile.

Rozsah projektu bude zahrnovat stávající linky 1, 2, 4, 4a a 5, stejně jako dvě budoucí linky 3 a 6 se systémem radiové komunikace ACCESSNET-T-IP, který je součástí řešení TETRA společnosti Hytera. Pro další rozšíření provozu poskytne společnost Hytera 42 dispečerských pracovních stanic a systémy záznamu hlasu pro řídící místnost metra.

Spolu s rádiovým systémem dodá Hytera více než 2000 rádií TETRA – od kapesních rádií Hytera PT580H přes mobilní rádia Hytera MT680 až po speciální palubní rádiová řešení pro vlaky.

Metro de Santiago, Chile

Metro de Santiago provozuje společnost Metro S.A. Bylo otevřeno v roce 1975 a slouží velkoměstskému regionu Santiaga a jeho šesti milionům obyvatel. Metro de Santiago má více než 100 stanic a přes 100 kilometrů (64 mil) tratí. V současné době je největším systémem metra v Jižní Americe.

Metro de Santiago obslouží denně více než 2,2 milionu cestujících. Podle počtu cestujících je čtvrtým největším velkoměstským dopravním systémem v Americe, a očekává se, že toto číslo v příštích letech ještě poroste.

O společnosti Hytera

Společnost Hytera byla založena v roce 1993 v Shenzhenu v Číně. Stala se klíčovým hráčem v komunikačním odvětví PMR (privátní mobilní rádio). Dnes má velkou klientskou základnu pokrývající přes 80 zemí a regionů po celém světě. Společnost Hytera se aktivně podílí na vývoji globálních standardů PMR, a je jedním z mála poskytovatelů radiokomunikací, kteří jsou předními hráči ve všech třech hlavních proudech digitálních standardů: TETRA, DMR a PDT.

Hytera vybudovala silnou globální prodejní síť zahrnující 3 dceřiné společnosti ve Spojených státech, Velké Británii a Německu, 14 poboček a 8 kanceláří. Prostřednictvím spolupráce s více než 600 partnery po celém světě okamžitě reaguje na potřeby svých zákazníků.

Kontakty

Hytera

Chloe Hong, +86-755-26972999

chloe.hong@hytera.com

www.hytera.com

Zdroj: Hytera

Tuto tiskovou zprávu najdete online na adrese:

https://www.businesswire.com/news/home/20140529005787/en

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru