Memeoirs: Vytiskněte si konverzace, na které nechcete nikdy zapomenout

Mnoho konverzací se dnes odehrává na sociálních sítích. Samozřejmě to není ono, když si lidé nevyjdařují lásku z očí do očí. Je to ale jednodušší, když chcete sdělit něco negativního. Zároveň je strašně fajn, že pokud chcete něco škaredého, co vám někdo napsal, zrušit, jednoduše to smažete. A existuje tu i možnost, jak hezké věci zachovat. Mluvené slovo si asi těžko necháte zopakovat. Zprávy můžete číst pořád dokola.

A právě proto přichází Memeoirs. Tenhle nástroj vám umožní vytvořit si knihu z konverzací přes e-mail, Facebook a nedávno přidali i podporu obrazových knih pro WhatsApp. Konverzace tak můžete doplnit fotkami.

Celý proces výroby knihy je snadný. Stačí otevřít aplikaci WhatsApp, uložit historii konverzace a poslat ji týmu Memoirs. O veškeré formátování a rozvržení se tam už postarají. Knížka vás přijde na 40 nebo 60 euro podle toho, zda vám stačí papírová vazba či nikoliv. Poštovné je po celém světě zdarma.

Teď je tedy novinkou, že se automaticky přidají i obrázky, které jste si v chatu posílali. V současné době umí Memeoirs pracovat pouze z obrázky z WhatsAppu, ale plánuje se i obrázková podpora pro Facebook a email.

memoirs

Vaše zprávy si nikdo číst nebude

Mimochodem pokud začnete uvažovat o tom, že byste si takovou knížku pořídili,zřejmě vás automaticky napadne otázka, zda si vaše zprávy bude někdo číst… Prý ne. Proces generování knížky je plně automatický, do tvroby nezasahuje žádný člověk. Stejně tak Memeoris neukládá žádná data a kontakty.

Bavilo by vás číst takovou knížku, v níž se příběh odehrává v konverzacích?

Zdroje: The Next Web, We Are Social Media

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru