Meizu Blue Charm Metal, mobilní telefon s kovovým tělem a čtečkou na otisky prstů

Čínská společnost Meizu uvádí na trh stále další a další novinky, kterými doplňuje své portfolio. Další novinku najdeme pod názvem Meizu Blue Charm Metal, která hodlá své majitele nalákat na kombinaci kovového těla se čtečkou otisků prstů, solidního výkonu a v úplně té poslední řadě pochopitelně i velmi příznivou cenou.

Mobilní telefon se může pochlubit použitím 64bit chipsetu Helio X10 od MEdiaTeku s osmi jádry Cortex-A53 a grafickým čipem PowerVR G6200. Displej využívá 5,5“ LTPS a FullHD rozlišení a displej kryje odolné sklíčko Dinorex T2X-1. Operační paměť RAM má v tomto případě kapacitu 2 GB a interní úložiště uživatelům nabídne buď 16 nebo 32 GB prostoru rozšířitelného o microSD karty.

gsmarena_003

Telefon je zatím určen především pro čínský trh, ale časem se možná dostane i k nám

Telefon je zatím určen především pro čínský trh, od kterého se také odvíjí podpora FDD-LTE pásem. Hlavní fotoaparát nabídne rozlišení 13MPx a světelnost objektivu f/2.2, zatímco přední kamerka disponuje rozlišením 5 MPx. Uvnitř kovového těla najdeme baterii s kapacitou 3140 MAh. Rozměry telefonu činí 150,7 x 75,3 x 8,2 mm a hmotnost 162 gramů. 

Meizu Blue Charm bude dostupný v 5 barevných variantách

Mobilní telefon Meizu Blue Charm Metal se bude prodávat v 5 barevných variantách a to v modré, šedé, růžové, zlaté a bílé. Cena je nastavena na 150 dolarů za 16GB variantu a 180 dolarů za 32GB variantu. To znamená 4 450 Kč včetně DPH za základní model a 5 350 Kč za 32GB variantu. Dostupnost na tuzemském trhu prozatím není zřejmá.

Meizu-Blue-Charm-Metal (1)Zdroj: Gsmarena

Komentáře

Nahoru