Tisková zpráva: Meitu uvádí aplikaci PosterLabs pro tvůrce plakátů

Společnost Meitu uvádí na trh novou aplikaci pro tvorbu koláží PosterLabs, pomocí které lze udělat z obyčejné fotografie působivé plakáty. Na rozdíl od jiných tradičních aplikací pro úpravu fotografií, přináší PosterLabs uživatelům bezproblémový a jedinečný zážitek při okamžitém vytváření atraktivních plakátů s profesionálně navrženými šablonami.

Fotografie – https://photos.prnewswire.com/prnh/20140723/129819

Aplikaci PosterLabs vytvořily desítky profesionálních návrhářů na základě analýzy potřeb uživatelů v oblasti úpravy fotografií a jejich sdílení. Při své práci brali v úvahu uspořádání snímků, jejich úpravu, vylepšování a sdílení.

Nabízí stovky vysoce kvalitních šablon plakátů v různých stylech, jako například „Obálka časopisu“, „Filmový plakát“, „Reklama pro labužníky“ a „Reportáž z cest“ individuálně vhodné pro portréty, jídlo nebo krajiny. Uživatelé mohou s těmito šablonami vytvářet plakáty z jedné nebo více fotografií v několika vteřinách. Tyto upravené šablony jsou vhodné pro fotografie pořízené v různých podmínkách, jako jsou například kavárny, květinářství, čajovny, restaurace a na dalších místech. Další šablony lze stáhnout v sekci „Goodies“, kam jsou každý měsíc doplňovány nové položky.

Aplikace PosterLabs také nabízí další osobitější funkce, díky kterým mohou uživatelé na plakátech upravovat texty, aplikovat na své fotografie zajímavé filtry a označovat nezapomenutelné momenty informacemi o čase a místě pořízení. Po ukončení úprav mohou uživatelé okamžitě sdílet svá mistrovská díla na Facebooku, Twitteru, Instagramu a dalších stránkách. Od lahůdek, při kterých se sbíhají sliny, po nejlepší životní chvíle a všeho pozoruhodného co ovlivnilo váš život na cestách, s aplikací PosterLabs můžete vždy oživit a sdílet své vzpomínky.

„S aplikací PosterLabs lze vylepšit jakoukoli fotografii. S vysokou kvalitou designu má aplikace PosterLabs nejlepší předpoklady k tomu, aby si ji uživatelé oblíbili,“ tvrdí průmysloví analytici. „Zjednodušená tvorba koláží a úpravy fotografií je překonána. Vstoupili jsme do „Éry velkých plakátů.“ Uživatelé chtějí v současné době upravovat fotografie umělečtějším a neomezeným způsobem.“

Aplikaci si lze stáhnout zdarma na serverech App Store a Google Play.

App Store

https://itunes.apple.com/us/app/posterlabs-stylish-collage/id875654777?ls=1&mt=8

Google Play URL

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.meitu.poster

Internetové stránky

https://www.posterlabs.cn

KONTAKT:

Zhang Ying

Tel : +86-10-5900-1617×813

Email : zy_bj@meitu.com

Zdroj: ČTK/Protext

Rádi bychom vám nabídli prostor pro vaše tiskové zprávy. Pokud chcete, abychom o vás dali vědět, případně o vaší slevové akci, pořádané konferenci, novém produktu a podobně, můžete nás kontaktovat na emailovou adresu redakce@objevit.cz.

Komentáře

Nahoru