Dnes vyšlo 1 článků

MegaAnketa: Jaký software máte v počítači?

MegaAnketa: Jaký software máte v počítači?

Náš magazín neustále zveřejňuje různé ankety, kde se Vás ptáme na různé otázky. Zjišťujeme tak zajímavé výsledky a informace o našich čtenářích. Napadlo nás udělat jednu velkou a pořádnou anketu, ve které by naši čtenáři mohli hlasovat o tom, jaký software mají v počítači, respektive jaký využívají a jaký jim vyhovuje. Jak jsme chtěli udělat, tak jsme i udělali. Anketa je zde. Obsahuje 33 náhodně vybraných programů, respektive balíčků. Je samozřejmé, že nemůžeme vyhovět všem, bude však zajímavé sledovat výsledky mezi prohlížeči, kancelářskými balíčky a podobně.

Hlasujte tedy v této anketě, zanechte nám prosím Vaše hlasy. Vyberte Vámi využívaný software a získejme tak zajímavou statistiku. Děkujeme Vám za každý Váš hlas.

[poll id="49"]

Každý může hlasovat, jelikož například Windows Media Player, či třeba Internet Explorer naleznete na každém Windowsu. :)

Děkujeme!

V únoru 2010 ho coby studenta střední školy veřejnoprávní napadlo založit IT magazín. Našel si zajímavou doménu a začal budovat. Po roce mělo Objevit.cz denně stovky návštěvníků a stále jim předkládá více a více zajímavých článků z oblasti IT.

Komentáře

Nahoru