#MeetAndTweet: Muž, který chtěl poznat všechny své followery

#MeetAndTweet: Muž, který chtěl poznat všechny své followery

Scénárista a kouzelník Declan Dineen se chtěl setkat s každou osobou, která ho sleduje na Twitteru. Projekt #meetandtweet odstartoval letos v lednu a od té doby se začal pěkně setkávat se svými dlouholetými ale i novým followery, pěkně s jedním po druhém. A navíc to vlastně celé vzniklo od jedné momentální myšlenky, kterou publikoval na svém blogu.

Pro Dineena to byl úžasný nápad. A nehodlal se ho vzdát za žádnou cenu. Ani ho prý nepadlo, že by se při setkáních se svými followery mohl ocitnout v nebezpečí – že by ho třeba vidět nechtěli a dali mu to najevo jasným způsobem. Ale on vlastně po nebezpečí touží. Uvedl, že by to pak bylo ještě lepší.

„Ale co když jsou to psychopati? Lidé obvykle nebývají psychopati. 99% lidí, které jsem kdy potkal, byli dobří lidé.“

Dineenovi však nešlo všechno přesně podle jeho plánů, během projektu musel některé drobnosti změnit. Někteří neaktivní uživatelé například na jeho žádosti o setkání nereagovali a našli se i takoví, kteří se s ním setkat prostě nechtěli. Celkem se Dineen osobně seznámil s více než 100 lidmi.

Vrtá vám hlavou, jak to celé udělal? Jestli jako vážně cestoval po celé zemi, jen aby poznal své followery? Ale kdepak. Jsme přece v době moderních technologií, a tak si pomohl digitální komunikací. Kromě oné stovky si asi se 40 zahraničními followery popovídal aspoň přes Skype.

meetandtweet

Tenhle zajímavý nápad dal Dineenovi šanci setkat se se spoustou nových lidí různého původu a kultur. Sám tvrdí, že s žádným z nich rozhodně nevedl nudný rozhovor.

Zdroje: BBC News, The Next Web

Komentáře

Nahoru