Tisková zpráva: Mediální rozpočet RIXO.cz přebírá Knowmedia

Mediální rozpočet RIXO.cz přebírá Knowmedia

Novou mediální agenturou společnosti RIXO.cz se stane Knowmedia ze skupiny KNOWLIMITS. Zajišťovat bude především plánování a nákup prostoru pro televizní kampaně.

Společnost RIXO.cz se rozhodla od ledna 2023 přesunout svůj mediální rozpočet od svého stávajícího dlouholetého partnera a svěřit ho agentuře Knowmedia ze skupiny KNOWLIMITS. Nová agentura bude vedle jiných služeb zajištovat především plánování a nákup inzertního prostoru v TV. Podle monitoringu AdIntel představovaly v roce 2021 hrubé mediální investice RIXO.cz objem cca 672 milionů Kč.

„S Knowmedia jsme vyjednávali podmínky nákupu TV pro příští rok a ukázalo se, že jsou pro nás v mediální oblasti tím správným partnerem,“ uvedl ke změně agentury Ondřej Hlásek, CMO RIXO.cz

RIXO.cz je online srovnávač pojištění, který lidem srovná všechny typy pojištění. Srovnat a sjednat si na RIXO.cz lze povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění majetku, pojištění odpovědnosti i životní pojištění.  RIXO.cz si zakládá na perfektní klientské zkušenosti založené na důsledném využití moderních technologií.

Knowmedia je součástí lokální komunikační skupiny KNOWLIMITS, která disponuje zkušeným týmem bez mála 200 odborníků. V letošním roce se na základě žebříčku velikosti klientského portfolia stala nejsilnější mediální agenturou v ČR.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru