Dnes vyšlo 15 článků

Media alert společnosti Facebook

Media alert společnosti Facebook

Zatímco zdraví a bezpečnost lidí jsou pro Facebook prioritou, dopad této pandemie pociťují komunity po celém světě – a hnacím strojem těchto lokálních komunit jsou drobní podnikatelé. 

Facebook zaznamenal velmi zřetelně, že i malá finanční pomoc dokáže velké věci, a to i udržet podnikání nad vodou. Proto Facebook oznamuje vytvoření grantového programu o objemu 100 milionů dolarů, který pomůže 30 000 malých podniků z celého světa. 

Facebook považuje tuto investici za kritickou injekci, která pomůže nejvíce potřebným podnikům k tomu, aby mohli dále fungovat a platit své zaměstnance. Začít se má s podniky ve více než 30 zemích, ve kterých Facebook operuje a v následujících týdnech bude k dispozici více podrobností o tom, jak bude tento program fungovat.

“Jde o bezprecedentní a velmi náročné období pro nás všechny, a zejména pro malé podniky, které jsou důležitou součástí našich ekonomik. Víme, že opatření zavedená k zajištění bezpečnosti ve všech našich komunitách v Evropě budou zvláště náročná pro menší podniky. Bude to náročné zejména pro ty, kteří se v místě svého podnikání spoléhají na každodenní zvyklosti a chod komunity. Abychom v tomto náročném období nejistoty pomohli malým podnikům po celém světě, vytváříme grantový program ve výši 100 milionů dolarů. Pomoc poputuje ke 30 000 malých podniků ve více než 30 zemích, kde naši zaměstnanci žijí a pracují, a podpoří je v tomto těžkém období,”  řekl Robert Bednarski, regionální ředitel Facebooku pro střední a východní Evropu.

Sheryl Sandberg, provozní ředitelka Facebooku, o tom právě napsala zde. O snahách Facebooku informovat lidi a ochránit je před Koronavirem si můžete přečíst zde.

 

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru