Dnes vyšlo 15 článků

Mealio.cz anebo všechny donáškové služby na jedné adrese

Mealio.cz anebo všechny donáškové služby na jedné adrese

Vzpomínáte si ještě, kdy jste si naposled zašli do města na večeři? Nebo jen na pracovní oběd? Pokud ano, vzpomínku si uchovejte, protože novou mít jen tak nebudete. Když nemůžete změnit prostředí a vychutnat si oblíbenou specialitu venku, musí vám to stačit doma. Díky rozvážkovým službám si svůj pestrý jídelníček lze uchovat. Za dobu karantény jste poslíčkovi už jistě otevírali. Služby jako Dámejídlo, Wolt nebo Uber Eats zažívají perné období. Jestli se nemůžete rozhodnout, jaká appka vám vyhovuje nejvíc, máme pro vás řešení aplikaci Mealio.cz.

Rozvážkové služby jídla jako Dámejídlo.cz, Uber Eats, Wolt nebo třeba Vyzvedni najdete v jedné aplikaci. Komplexní řešení objednávek řeší platforma Mealio.cz. V aplikaci navíc najdete podniky, které dříve rozvážky neposkytovaly. Meolio spadá pod startup Trifft. Jedná se o spolupráci Čech a Slovenska, která byla v pátek spuštěna. Mealio.cz působí na Slovensku už dva týdny a najdete v ní kole 2500 podniků.

 

Jak to funguje?

 

Každý podnik, který se na nové platformě registruje, disponuje stránkou s informacemi, kde uživatel zjistí, za jakých podmínek mu bude rozvážka doručena. Mealio funguje tak, že uživateli nabízí výčet podniků a když si uživatel jeden vybere, přesměruje ho na konkrétní platformu. Jedná se prakticky o vyhledávač podniků s rozvážkou. Jeho tvůrci rádi říkají, že stvořili „gastro Heuréku“. CEO startupu Trifft je Jakub Minks.

Snímek obrazovky 2020-04-06 v 21.01.30

 

 

Vstoupit s novým produktem na trh v době krize by mohlo být riskantní, ale tento produkt je výjimkou. Lidé v karanténě nemají téměř jiné vyžití, než stravování dovážkovou službou. Můžeme říci, že Mealio k ním přes Slovenské hranice vniklo ve správný čas.

Služba je bezplatná. Můžete ji použít jak přes aplikaci v mobilu, tak přes webovou stránku. Mealio je pouhým propojovacím článkem mezi zákazníkem a restauracemi. Zákazník má tak vše přehledně a na jednom místě.

 

Zdroj, foto: mealio.cz

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru