Dnes vyšlo 15 článků

McDonald’s zkouší objednávky přes telefon

McDonald’s zkouší objednávky přes telefon

Nebaví vás čekat v „mekáči“ ve frontě? V dohledné době by se toto mohlo změnit. A dokonce byste mohli ušetřit. McDonald’s totiž nyní v Americe experimentuje s objednávkami přes mobilní aplikaci.

Aplikace McDonald’s by ale kromě možnosti objednání jídla měla obsahovat i speciální nabídky, kupóny či například věrnostní program. Díky mobilní aplikaci bude tedy možné dokonce ušetřit za nákup.

Mobilní platby je jenom jedna z  věcí, které McDonald’s vylepšuje po technické stránce. Například většina amerických restaurací obsahuje Wi-Fi zdarma. Již nyní existuje aplikace pro vyhledání nejbližšího McDonaldu.

Některé restaurauce v Singapuru dokonce obsahují speciální „Happy Table,“ které změní obyčejné stoly například na závodní dráhy. O tomto jsme vás koneckonců na Objevit.cz již informovali.

Že si to neumíte představit? Tak se podívejte na níže přiložené video:

Zatím ale není jisté, že služba bude skutečně celoplošně spuštěná, i když se to dá očekávat. Nyní tato služba funguje například v Texasu, Salt Lake City nebo v Utahu. Kdy se to dostane až k nám do České republiky ale není známo.

Zdroj:mashable.com

Komentáře

Nahoru