McDonald’s stáhl svůj památný klip z YouTube? Ne. Udělal to za něj agent Katky (Kory Lang). Asi mu vadilo, že zapomněla na okurku

Provozovatel rychlého občerstvení McDonald’s své populární náborové video z videoserveru YouTube nesmazal ani nedal popud k jeho stažení. Médiáři to sdělila mluvčí firmy Drahomíra Jiráková. Podle ní za to může zástupce herečky Kory Lang, která v klipu představuje začínající pracovnici Katku.

„Bohužel, video bylo zablokováno provozovatelem serveru YouTube na popud Mga. Daniela Gajdoše, který je údajně oprávněn hovořit jménem paní Kory Lang (Katka). Došlo k tomu bez jakéhokoliv oprávnění a konzultace s námi,“ tvrdí.

Zdroj: https://www.mediar.cz/mcdonalds-nase-naborove-video-nechal-z-youtube-smazat-agent-katky/

No nevím. Snad nám nikdo nekecá. Naštěstí toto video je stále na YouTube k nalezení. Můj názor je, že kdyby raději agent věnoval více času propagaci své klientky a udělal z toho pro ni velice slušné PR, tak udělá lépe. Místo toho právě vše úspěšně pohřbívá.Více o tomto úspěšném videu si můžete přečíst v článku: Náborový trapas McDonald’s pokračuje, nyní už si z amatérského videa dělají srandu i markeťáci Mekáče.

Pokud chcete vědět, co na video říkají samotní aktéři, přečtěte si rozhovor s Jindrou.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru