Dnes vyšlo 15 článků

McDonald’s přibalí k Happy Mealu hodinky na měření aktivity

McDonald’s se prezentuje jako nejoblíbenější řetězec rychlého občerstvení, který láká děti na Happy Meal s hračkami. Nicméně nyní se McDonald’s rozhodl, že rodičům dokáže, že mu záleží na zdraví ratolestí, a tak namísto tradiční hračky rozdává hodinky k měření aktivity zvané „STEP-it“. Chce tak bojovat proti obezitě.

Happy Meal prodávaný ve Spojených státech amerických a Kanadě bude namísto hračky obsahovat hodinky, které nebudou nabízet žádné skvělé funkce. Hodinky budou blikat podle aktivity a intenzity cvičení. Když bude ratolest vykonávat lehkou činnost, hodinky budou blikat pomalu, a když namáhavější, blikání se zrychlí.

Hodinky budou k dispozici v růžové, žluté, modré, zelené, oranžové a červené barvě. A k dostání budou pouze čtyři týdny, přičemž se objeví i v televizních reklamách a reklamách na YouTube.

Zdroj: High Snobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru