McDonald’s na Twitteru oznámil, že chce v supermarketech prodávat své omáčky Big Mac a McChicken

Americký řetězec rychlého občerstvení McDonald’s chce do supermarketů zavést speciální omáčky Big Mac, McChicken a Fillet-O-Fish. Produkty by se nejprve měly objevit v Kanadě, jak oznámil McDonald’s na Twitteru.

Do kanadských supermarketů se speciální omáčky, s nimiž si sami uděláte vlastní Big Mac či McChicken, dostanou už během letošního jara. Nicméně konkrétní datum nebylo potvrzeno.

V minulém měsíci rozdal fastfood celkem 10 tisíc lahví omáček zdarma. Pravděpodobně měly omáčky dobrý ohlas, a proto se obří řetězec rozhodl dát tyto produkty i do supermarketů. Jak uvádí Reddit, už je dokonce možné zakoupit původní receptury na kečup a majonézu McDonald’s.

V listopadu loňského roku dokonce McDonald’s testoval sladký nutelový hamburger. Necháme se překvapit, s čím ještě přijde.

Zdroj: HighSnobiety

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru