Dnes vyšlo 15 článků

McDonald’s kuřecí nugeta ve tvaru postavy Among Us se na eBay vydražila za 2 miliony korun

McDonald’s kuřecí nugeta ve tvaru postavy Among Us se na eBay vydražila za 2 miliony korun

Nuget byl součástí exkluzivního jídla nabízeného řetězcem rychlého občerstvení ve spolupráci s BTS. Jediný kuřecí nugeta McDonald’s, který má podobu populární videohry, se na eBay oficiálně prodal za téměř 2 miliony korun.

Kuřecí nuget je ve tvaru postavy Among Us, online videohry, která si získala velkou popularitu během pandemie Covid-19, s téměř 500 miliony uživatelů měsíčně. Kongresmanka Alexandria Ocasio-Cortez tuto hru dokonce hrála na Twitch, což je služba živého streamování videoher a získala si více než 400 000 diváků.

Nugget byl také součástí exkluzivního jídla, které spustila společnost McDonald’s ve spolupráci s K-pop sensation BTS. Jídlo BTS si získalo velkou popularitu mezi fanoušky a již předstihlo tržby z jídla McDonald’s Travis Scott, z čehož vznikla úspěšná spolupráce mezi řetězcem rychlého občerstvení a rapperem.

Nabídek bylo 184 a vyvolávací cena bez mála 1 dolar. Po dobu 2 dní k aukci nikdo nepřihazoval. Dražení začalo až ve chvíli, kdy byla přihozena nabídka 15 tisíc dolarů. Přihazování skončilo téměř na 100 tisících dolarů, což je v přepočtu téměř 2 miliony korun. Konečný vítěz aukce obdrží jediný nuget, který je zmražený a vakuovaný, jak bylo uvedeno v popisu objednávky.

Není jasné, zda je zájem uživatelů o nugget kvůli jeho podobnosti s členem posádky Among Us, který byl dříve zahrnut do jídla McDonald’s BTS.

Zdroj, foto: ebay.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru