Tisková zpráva: mBank zpřístupnila svou mobilní aplikaci také uživatelům Windows Phone

mBank včera zpřístupnila svou bankovní aplikaci také uživatelům Windows Phone. Nově tak pokrývá všechny nejpoužívanější platformy mobilních zařízení, které v příštím roce hodlá dále rozvíjet. Mobilní aplikace pro telefony s operačními systémy Android a iOS se v současné době podílejí z více než 25 % na celkovém počtu přihlášení a podíl přihlášení přes mobilní zařízení stále narůstá.

Společnost mBank potvrzuje svou pozici digitální banky, která se kromě internetového bankovnictví soustředí také na mobilitu a vývoj mobilních platforem. Včera, dne 15. 12. 2015 banka zpřístupnila svou bankovní aplikaci také uživatelům Windows Phone.

obrazek-z-twitteru-182579

Verze pro Windows Phone

Verze mobilní aplikace pro Windows Phone po grafické stránce reflektuje uživatelské prostředí, na které jsou klienti zvyklí ze svých zařízení. Aplikace uživatelům kromě přístupu k běžným účtům, kreditním kartám a dalším službám umožňuje také zkontrolovat zůstatek na účtu ještě před přihlášením, uskutečnit mobilní platby nebo najít již realizované platby. Tím umožňuje kopírování čísla účtu a opakování platby, která je zaznamenána v historii.

Bronislav Dvořáček, ředitel vývoje produktů a služeb mBank, říká:

„Slíbili jsme klientům, že do konce roku budou moci naši bankovní aplikaci používat i na zařízeních s Windows Phone. Slib plníme a už teď pracujeme na dalších funkcionalitách, jako je třeba přihlašování přes TouchID, e-mailové potvrzení operace přímo z aplikace nebo nový vzhled termínovaných vkladů.“

Ocenění aplikace

Nová aplikace pro Windows Phone již získala řadu domácích i mezinárodních ocenění, a to především za rychlost, přehlednost a inovativnost. V testu portálu Tyinternety.cz získala 1. místo mezi hodnocenými bankovními aplikacemi jako rychlá a praktická aplikace pro každodenní bankovnictví.

Zdroj: mBank

Zajímá se o Internet, optimalizaci webů a nové trendy v oblasti IT. Má ráda cestování, Skotsko, dobrou hudbu a své Donské sphynxe, kteří jí při psaní často dělají společnost. Stále hledá nové výzvy a každý den se probouzí s úsměvem, protože vždy může být líp, ale i hůř. Ráda Vám zprostředkuje informace, které Vás budou zajímat a bavit.

Komentáře

Nahoru