Max Payne Mobile se stala nejpopulárnější hrou za minulý týden pro Android

Proběhl týden s pěkně pestrými hrami. Na vrchol seznamu se vyšplhala hra „Rockstar Max Payne Mobile“ – prvotřídní akční hra s nočním střelcem. Hra stojí 2,99 dolaru. Mezi špičku se dostaly bezplatné hry „Commander Pixman“, „Plants War“, „Chocohero“, „Tiny Robots“ a „Bit Beats“, která stojí 1,99 dolaru.

Rockstar Max Payne Mobile

Max Payne Mobile

Uprchlý tajný policista je obviněn z vraždy. Loví jej policajti a dav. Max je muž, který stojí zády ke zdi a bojuje bitvu, kterou nemůže doufat, že vyhraje. Max Payne je neúprosný příběh o muži, který žije na okraji společnosti a snaží se odhalit pravdu o své rodině, která byla zabita mezi nesčetnými spiknutími a zvraty.

Commander Pixman

Commander Pixman

Jde o retro akční plošinovku. Při rychlých akcích s pistolemi v rukách je potřeba zdolat 135 úrovní, zabít stovky nepřátel a vyhnout se tisícům pastí. Vše je zabaleno v retro stylu s citlivým ovládáním.

Plants War

 Plants War

Plants War je strategická válečná hra rostlin. Hráči se ocitnou beznadějně závislí na ochraně posledního zbytku života na Zemi proti invazi nepřátel.

 Chocohero

Chocohero

Vaše mise: Chipster má zachránit své přátele a svět. Vracíte se do akčního světa sladkého cukroví v této roztomilé, volně plynoucí jízdě. Smoresdom je země dobrot a čokolád, ale je v nebezpečí. Cakems, strážci tohoto sladkého království, drží nevinné Chocobits jako vězně. Chipster bude jako čokoládový hrdina zachraňovat svoje chocobitové přátele.

Tiny Robots

Tiny Robots

Nabijte svou zbraň a střílejte na roboty. Invaze nepřátelských robotů Greedy chce odebrat semeno života ze Země.

Bit Beast

Bit Beast

Bit Beast je virtuální mazlíček, který je inspirovaný velkými hračkami z 90. let jako Tamagotchi a Digimon. Je třeba se starat se o své Bit Beast tím, že ho krmíte, čištíte ho, dáváte mu léky a když je nemocný, tak si s ním hrajete.

Pěkné hraní!

Zdroj: News Yahoo

Komentáře

Nahoru