Dnes vyšlo 15 článků

Matka hledá v inzerátu dívku, která jejího syna připraví o panictví

Matka hledá v inzerátu dívku, která jejího syna připraví o panictví

Matka z Filadelfie je zřejmě už prostě hodně nedočkavá, až si její syn přivede domů nějakou slečnu. Nebo mu chce zřejmě jen ulehčit život. Nemá to totiž lehké. Je extrémně inteligentní, ale s holkami to moc neumí. A to půjde na Harvard. A tak mu maminka pomáhá.

Matka podala inzerát do sekce „náhodná setkání“. Doufá, že pro svého syna najde mladou ženu do 19 let, která mu pomůže překlenout propast mezi dětstvím a dospělostí.

Chtěla mu jen pomoci. Popsala ho jako „extrémně chytrý, ale společensky nevhodný. Nikdy neměl přítelkyni a jsem si jistá, že je panic.“ Také uvedla, že je její syn hezký a „extrémně fit“. Pak provokativně pokračovala a snažila se svého syna prodat tím, že „je na něm téměř nulová hodnota tělesného tuku“.

A požadavky? Slečna musí být roztomilá, musí mít jejího syna ráda a musí ho „přeměnit z pitomce ze střední školy na vysokoškoláka“. Musí jí být také méně než 19 nebo 20 let.

inzerat

Matka dokonce vytyčila přesný plán. Koupí čtyři vstupenky na nějaký koncert. Dvě dá svému synovi, aby na něj šel s kamarádem, a další dvě vybrané slečně. Ta tam půjde s někým ze svých kamarádů a náhodou si sedne vedle jejího syna. A pak už bude jen na dívce, aby ho sbalila a dostala do postele. Matka to popsala docela doslova. Slečna ho má „svést a připravit o panictví“. Tím by to ale skončit nemělo. Měla by s ním chodit i nadále a ukazovat mu různé sexuální polohy, dokud bude chodit do školy. Pak by ho měla opatrně nechat jít, aby si získal důvěru k ostatním dívkám. A co za to? Maminka bude vybrané slečně platit.

Vidíte, jak to na světě chodí. Někteří se bojí, aby jejich děti zvládaly vysokoškolské učení, mámy geniálních kluků mají zase jiné starosti…

Zdroje: au.ibtimes.com, huffingtonpost.com, thecrimson.com, obrázek: mastersinit.org

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru