Dnes vyšlo 1 článků

Máte zlomené srdce? Využijte toho na Instagramu pro dobrou věc

Instagramu vládnou selfie portréty, obrázky s hashtagem #foodporn a fotky oblohy nebo moře… Ale Instagram teď ukazuje, že dokáže být i užitečný. Mohl by se dokonce stát aukční platformou. Chce totiž získávat peníze pro charitu. Přidáte se?

Britská Heart Research asociace pracuje na výzkumu srdečních chorob. To jste možná poznali z názvu. Co už ale z názvu nevydedukujete, je, že spolupracovala s reklamní agenturou McCann. Společně vytvořili nový způsob, jak získat finanční prostředky pro charitu.

Šli na to přes Instagram a hashtag #InstaHeartAuction. Cíl je prakticky jednoduchý: vytvořit na Instagramu aukci, z níž půjdou všechny prostředky na boj proti onemocněním srdce.

Jak to funguje?

Kampaň je založena na spojení mezi srdečními chorobami a zlomeným srdcem. Stává se to i těm nejlepším z nás, že někoho potkáme, zamilujeme se do něj a pak (ne však vždy) nám ten člověk zlomí srdce. Přeneseme se přes to a jdeme dál svým životem. Ale co ty desítky dárků a různých předmětů, které zůstanou a naše bývalé lásky nám připomínají? InstaHeartAuction vám nabízí dobrý způsob, jak se jich zbavit a zároveň získat peníze pro dobrou věc.

instaheartauction

Lidé se chtějí zbavit různých vzpomínek.

Je to jednoduché. Vyfoťte předmět, který chcete prodat, nahrajte fotku na Instagram s hashtagem #InstaHeartAuction a váš snímek bude automaticky přidán do online aukčního systému. V komentářích uvidíte, jak moc žádoucí váš předmět je a zda vám pomůže získat nějaké peníze pro dobrou věc. Každý pátek pak Instagram sám od sebe vyhodnotí vítěze vaší aukce.

Zdroje: We Are Social Media, InstaHeartAuction 

Komentáře

Nahoru