Dnes vyšlo 15 článků

Máte startup? Ukažte ho na pražském FastTracku od Startupbootcamp

I v Česku se může zrodit nápad, který zvládne dobýt svět. Šanci všem našim startupům chce dát Startupbootcamp, který do Prahy zavítá 14. května. Deset nejlepších startupů získá kanceláře, mentory a finance potřebné k dotažení svého nápadu do konce. Všichni ostatní si odnesou spoustu cenných rad, zpětnou vazbu a zkušenosti.

Akcelerátor Startupbootcamp byl založen v Kodani v roce 2010 a získal ocenění Europas pro Nejlepší startup akcelerátor roku 2014. Má deset programů v osmi městech a širokou síť mentorů z mnoha zemí světa.

fasttrack

V Node5 proběhne 14. května jejich FastTrack program. Kromě toho pražského se jich bude konat ještě dalších 19, ten náš je ale první.

Proč se přihlásit?

Každému startupu se dostane feedback od vybraných mentorů (například Ondřej Homola ze StartMonday, úspěšné firmy, která si Startupbootcampem prošla, nebo investor Jaroslav Trojan z Credo Ventures). Startupy se setkají s lidmi ze Startupbootcampu, získají spoustu cenných kontaktů a informací.

Během Selection Days, které se konají 8. a 9. září, bude vybráno 10 vítězných týmů. Ty se pak nastěhují do nových kanceláří Startupbootcamp o ploše 750 m2, získají 15 000 eur a mentoring od více než 150 podnikatelů, investorů dalších partnerů. Své startupy budou v rámci závěrečného Demo Day prezentovat více než 150 investorům z celého světa. Z toho plyne další možnost získání financí, jak potvrdil jeden z absolventů předešlého programu v Amsterdamu:

„Když program začal, byli jsme vopravdu počáteční fázi našeho podnikání. Během programu jsme získali investici 200 000 EUR. Ani by nás nenapadlo, že krátce po skončení programu získáme investici 2 000 000 EUR! Zhlediska získávání investic je Startupbootcamp opravdu úžasný,“ uvedl Undagrid.

Celková hodnota účasti v programu je hodnocena na více než 400 000 eur, takže neváhejte a přihlaste se zde! Šance na úspěch jsou vysoké. Tři čtvrtiny absolventů (z více než 210) Startupbootcamp získaly investici průměrně 500 000 eur.

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru