Máte rádi výzvy? Appka Challenged je pro vás jako stvořená

Jestliže se vám zalíbila výzva Ice Bucket Challenge, potom si bezpochyby zamilujete nápad vytvořit aplikaci, přes kterou si uživatelé budou zadávat různé výzvy.

Aplikace Challenged již obsahuje několik výzev od zakladatelů, jež spolupracují s online celebritami (lidmi mající na Twitteru spustu fanoušků). Každý uživatel aplikace může přidat vlastní výzvu. V současné době je appka dostupná pouze pro iOS, avšak během následujících šesti týdnů by měla přibýt verze pro Android a mobilní web.

Ice Bucket Challenge

Výzva Ice Bucket Challenge byla velmi populární

Výzvy na dobré účely

Některé výzvy budou spojené s charitou a budou tak sloužit dobrým účelům. Momentálně se peníze darují kliknutím na link v profilu vyzyvatele, ale v následujících šesti týdnech bude přidaná e-commerce.

Jaké výzvy appka zatím nabízí?

Společnost Walgreens vytvořila výzvu, ve které musí člověk vytvořit kosmetický tip na 12 sekund. Vítěz získá make-up. Hotel Tonight dá vítězovi 10 000 dolarů, pokud prozradí nejspontánnější výlet svého života. Milovníci sportu se rádi zúčastní výzvy Trick Shot Challenge, kdy musí stylově zakončit co nejstylovější akci. Výherce dostane lístek na sportovní utkání v USA v hodnotě 1 000 dolarů.

challenged

Výzvy v appce Challenged

V aplikaci se objevila také jedna výzva spojená s charitou – Fuck Cancer. Pod touto výzvou se podepsala manželka manažera Justina Biebera. Challenge spočívá v tom, že člověk ve videu jmenuje nemocného člověka, pro něhož video točí. Video zakončí slovy: „Fuck cancer.“

Stane se Challenged úspěšnou appkou?

Autorem aplikace je Jason Neubauer, který doufá, že jeho appka bude mnohem úspěšnější než předchozí aplikace zaměřující se také na sociální výzvy. Jedná se například o aplikace Blend, FightMe, Mettle, Kash a Challenged Accepted.

Appka Challenged je určena pro uživatele od 12 let, což nepotěší hlavně rodiče. Nicméně aplikace je ošetřena tak, že se nezletilé děti nesmí účastnit, ani pozorovat nemravné výzvy, jimž se appka nevyhne.

Zdroj: VentureBeat.com

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru