Máte příliš velký smarpthone? Zkuste si zvětšit palec

Velikost dnešních smartphonů stále roste. Těžko říct, kam až to může dojít, nicméně jak pozorujeme, těch pět palců je už obvykle naprosto dostačujících. Avšak stále existuje spousta mobilů, které jsou ještě daleko větší. Často jsou pak nazývány „phablety“ – něco mezi mobilem a tabletem.

Ono je to hezké, když má zařízení velkou obrazovku. Všechno je krásně vidět a nemusíte se prsty trefovat například na malá písmenka klávesnice. Ale napadlo vás někdy, že může nastat i opačný problém?

V rukou některých lidí mohou velké telefony vypadat opravdu směšně. Nejen že je jednou rukou neudrží, ale je pro ně složitější rovněž jejich používání. A proto teď přichází unikátní řešení.

palec

Hned lépe dosáhnete

Když si představíte typického Japonce, zřejmě se vám v hlavě zrodí obrázek hubeného malého človíčka, který má malé ruce. A to je správně. Přesně takhle většina Japonců vypadá. Tudíž se není čemu divit, že s řešením přišla právě japonská společnost Thanko.

A o co jde?

Šikovní Japonci napodobili lidský palec. Nasadíte si ho na svůj vlastní a máte 15 mm dosahu navíc. To jde, ne? Sice to vypadá spíš jako erotická pomůcka a někdo by si to na prst asi ani nedal, ale všichni ostatní si tuhle vychytávku mohou objednat za zhruba 300 Kč.

finger

Kdybyste viděli jen tenhle obrázek, na co byste si mysleli, že pomůcka slouží?

Zdroj: Mashable

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru