Máte originální nápad? Rozjeďte ho s Alzou

Podpora růstu, know-how a počáteční investice – to nabízí lídr internetového trhu originálním českým projektům. Posláním nového projektu AlzaVenture je podpořit talentované jedince s unikátními nápady a projekty s promyšleným podnikatelským záměrem.  

„Akademické projekty podporujeme dlouhodobě. Nyní chceme dát šanci všem lidem s nadšením, kteří mají unikátní nápady v oblastech IT, marketingu, obchodu a logistiky, aby svůj námět neschovávali v šuplíku, ale proaktivně se mu věnovali za asistence profesionálů,“ sděluje jeden z mentorů AlzaVenture Tomáš Havryluk.

image001

Rozjeďte podnikání pod dohledem profesionálů.

Nemusí se jednat o nový projekt

Důležité je, aby se jednalo o fungující byznys s ambicemi posunout se dál. V současné době má Alza pod záštitou několik perfektně fungujících projektů. Nastartovala spolupráci s původně startupovou společností Publero, se kterou rozšiřuje trh digitální distribuce časopisů.

Nespornou výhodou je, že autorům nejlepších projektů tým AlzaVenture předá své know-how a poskytne prvotní investici a kancelářské prostory.

 „Tým se skládá z osmi mentorů a každému poskytneme osobní pohled z oblasti vývoje, logistiky, marketingu, financí, mobilního vývoje a webového rozhraní,“ dodává Havryluk.

Veškeré nápady prochází schvalovacím procesem, přičemž ty nejlepší uchazeči obdrží pozvánku k osobnímu pohovoru. Pakliže se chcete podělit s mentory o svůj nápad, na který vám chybí finance, pošlete ho na e-mail venture@alza.cz.

Každý to rád bez pravopisných chyb.

Komentáře

Nahoru