Máte nápad? Nečekejte, začněte podnikat okamžitě

Od dobrého nápadu k opravdovému podnikání je to dlouhá cesta. Hlavně z toho důvodu, že založení společnosti a všechno to počáteční zařizování nějakou dobu trvá. Ale to všechno odpadne, když si koupíte ready made společnost, kterou už někdo předpřipravil a vše vyřídil za vás. Je to daleko snazší než začínat s novou firmou úplně od nuly.

Je jasné, že ready made společnosti mají i své nevýhody. Mezi hlavní z nich patří to, že si nelze vybrat úplně libovolný název. Musíte si vybrat z toho, co nabízí firma, od které ready made společnost kupujete. Na druhou stranu to samé může být vnímané jako výhoda – obzvlášť pro lidi, co nemají dostatek fantazie pro vymyšlení vlastního názvu firmy. Jak to tak vypadá, výhody koupení předpřipravené společnosti převažují nad nevýhodami.

Stačí si vytisknout vizitku a můžete podnikat

To je řečené trochu s nadsázkou, ale pravda je taková, že ušetříte spoustu času, který byste věnovali založení společnosti. Jsou to dny, možná týdny – a za tu dobu už můžete pracovat na získávání zákazníků a prvních výdělcích. S ready made společností začínáte podnikat během několika hodin.

347532488_46e272dc2d_z

Na nic nečekejte, začněte podnikat ještě dnes

Zbavíte se starostí

Osobně nebudete muset nic zařizovat, všechny úřední záležitosti budou už vyřešené. Společnost bude zapsaná v obchodním rejstříku, bude mít kompletně splacený základní kapitál. Představte si, kolik času by vás stálo, kdybyste si museli zjišťovat, co všechno do začátku podnikání potřebujete. Orientovat se ve všech formalitách, které jsou nutné k založení nové společnosti, není vůbec snadné. Lepší je svěřit to odborníkům.

14744171111_a6f60317dc_z

Nezatěžujte se formalitami, věnujte se potřebnějším věcem

Získáte komplexní služby na míru

Záleží na tom, od koho si svou připravenou firmu koupíte, ale některé společnosti prodávající ready made společnosti v rámci svých služeb nabízí rovněž vytvoření webových stránek, postarají se vám o účetnictví, poskytnou sídlo a zařídí spoustu dalších záležitostí.

Nechte si všechno  zařídit od profesionálů a věnujte se jen svému podnikatelskému záměru.

Fotky: Flickr – Sebastiaan ter BurgDave

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru