Máš programování v krvi? Otestuj si to!

Myslíš si, že dokážeš programovat úplně bez chybičky? Otestuj si to! Stockfighter je hra, která je připravená vyzvat programátory jakékoliv úrovně. Hra je navíc zcela zdarma, takže se stačí jen zaregistrovat a jít do boje.

 Levely jsou stejné jako v jiných hrách, začíná se od toho nejlehčího a postupem času dojdete k těm ,,složitějším“. Hra je navíc rozdělená na 2 hlavní části – Trading a Jailbreak.

Pokud si zvolíte Trading, bude vašim hlavním úkolem psát kód do HTTP API a snažit se získat kontrolu nad obchodními strategiemi. V případě, že dáte přednost Jailbreaku, bude vašim hlavním cílem přijít na to, jak převzít kontrolu nad zařízeními, které vám umožní vyrovnat trh.

Tato hra dokáže určit, zda je uchazeč ten správný či naopak

Tvůrci této hry dokonce tvrdí, že Stockfigter může být také použit při přijímacím řízení. Hra nabízí všechny úrovně programování a díky tomu řekne velmi lehce potencionálnímu zaměstnavateli, zda je uchazeč ten správný či naopak.

Screen-Shot-2015-12-30-at-07.42.52

Zdroj: Startitup

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru