Dnes vyšlo 15 článků

Martin Dvořák se stává jednatelem společnosti Bizerba

Martin Dvořák se stává novým jednatelem společnosti Bizerba Váhy a Systémy v České a Slovenské republice, přičemž se bude zabývat rozvojem obchodu zaměřujícího se na prodej nářezových strojů a váho-pokladen pro EET.

Martin Dvořák před nástupem do společnosti působil šestnáct let v IBM, významné mezinárodní firmě specializující se na informační technologii. V IBM obsadil několik lokálních, regionálních a mezinárodních pozic, dokonce byl i na centrále IBM v Praze.

Martin Dvořák_Bizerba

Zdroj: Tisková zpráva

Do firmy Bizerba nastoupil v srpnu 2016 jako ředitel obchodu a marketingu. A nyní byl jmenován managing directorem, který má na starosti správu české a slovenské pobočky, strategické plánování v oblasti prodeje váho-pokladen pro EET a rozvoj současných projektů v oblasti Retailu a Industry.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru