Dnes vyšlo 15 článků

Marketingový šéf Petr Matoušek po téměř dvou letech opouští Mall.cz!

Na konci minulého týdne server Lupa.cz informoval o změně ve vedení internetového obchodu Mall.cz. Dosavadní marketingový šéf Petr Matoušek se rozhodl po dohodě ze společnosti odejít. Na tomto lukrativním místě vydržel rok a 9 měsíců, nyní chce odpočívat. 

Na svůj Twitter napsal Matoušek následující vyjádření:

Někdy i největší láska končí rozchodem. Ale děkuju za všechno, co mi dala. A že toho bylo. A teď ať si najde toho pravého @mallcz

Mall.cz by podle předběžných údajů za rok 2014 mohl oproti předešlému roku navýšit tržby až o jednu třetinu. Společnosti se pravděpodobně vyplatilo nedávné rozhodnutí vsadit na redesign a televizní kampaň.

Matoušek však vydržel v této firmě pouze třetinu toho, co například Petr Král, který stejnou funkci vykonával 6 let. V globálu je Matoušek však nadprůměr, neboť někteří jeho předchůdci byli marketingovými řediteli někdy i pouhé dva měsíce. Nástupce nyní Mall.cz hledá.

Zdroj: lupa.cz, facebook.com, twitter.com, Foto: iDnes.cz

Student vyšší odborné školy sociálně právní. Fanoušek asijské kultury, české historie a italské kuchyně. Člověk, který se snaží psaním přenášet dobrou náladu.

Komentáře

Nahoru