Marketing Mastery: Zdvojnásobte úspěchy svého infopodnikání

Marketing Mastery je prý prvním pokročilým online marketingovým kurzem v celé České republice. Nic takového tady ještě vůbec nebylo. A to je tady přitom o produkt takového ražení obrovský zájem. A o co že vlastně v Marketing Mastery jde? Pojďme se na to podívat.

Než se na to vrhnete, uklikněte si: https://s3.amazonaws.com/MarketingMastery/Launch+Videos/1.5squeeze2.2-web.mp4

Památný je zejména Otakarům nenápadný pohled vždy na nápovědu vpravo.

Otakar Líbal se v Marketing Mastery snaží poradit všem, kdo prodávají infoprodukty – ebooky, online kurzy, webináře apod. Snaží se vám objasnit, že informace jsou v dnešní době vlastně bezcenné. Informací je dnes všude spousta. A tak si Otakar nejspíše řekl, by bylo fajn si za tyto informace nechat platit. Jak řekl, tak se i stalo. Natočil video. Pokud jste jej zvládli projet až do konce, patří vám obdiv.

Protože je to skutečně Marketing Mastery Masterpiece.

Aby toho nebylo málo, Otakar se rozhodl expandovat do zahraničí. A tak vzniklo: Findyourfortune.net.

Nahrávku najdete na, stačí kliknout na URL vpravo: https://s3.amazonaws.com/FFValueVideos/Advanced+Squeeze+-+WEB.mp4

Pokud jste se dlouho nezasmáli, tohle video vám zcela jistě zvedne náladu.

O čem kurz je?

„Od roku 5000 př. n. l. do roku 2010 se archivovalo méně informací, než za posledních 24 měsíců,“ ohromuje vás Otakar fakty. „A v tom je právě ten problém. Většinu informací můžeš najít zadarmo.“

Ovšem Marketing Mastery se vám přesto snaží nabídnout řešení, které „zaručeně zavaří tvůj platební systém“. S jejich radami budou totiž vaše infoprodukty „naprosto neodolatelné“, takže nikomu nebude vadit si za ně zaplatit. Marketing Mastery by se dal nazvat vlastně takovým infopodnikáním o infopodnikání.

Co se v tréninku naučíte?

  1. Jak zajistit úspěch svých infoproduktů.
  2. Jak udělat tvé infoprodukty naprosto neodolatelné v očích tvých zákazníků.
  3. Jak se učinit jasnou volbou v očích tvých zákazníků.
  4. Jak utratit necelých 6 000 Kč.
  5. Dozvíte se více o skvělé předporedjní sekvenci, která úžasně konvertuje.

Partnerský program

Marketing Mastery se můžete spojit rovněž jako affiliate partner (video výše). „Ty pošleš lidi a já ti pošlu peníze!“ hlásá Otakar.  Z podmínek partnerského programu lze rovněž trochu podrobněji vyčíst, jak celý kurz funguje. Nečekejte nic závratně úžasného. Jedná se o klasický příklad infopodnikání. Takhle fungují veškeré podobné projekty.

webMarketingMastery

Po zaregistrování na webu www.marketingmastery.cz získáte přístup k tréninku zdarma. Na jeho konci vám bude nabídnut placený trénink. Jelikož affiliate partner získává provizi ve výši 40%, která činí 2280 Kč, není příliš těžké si vypočítat celkovou cenu kurzu – 5700 Kč. Než však získáte peníze za uživatele, kterého jste na web Marketing Mastery přivedli vy, bude to chvíli trvat. Nejdříve musí projít 30 denní zkušební lhůtou vrácení peněz.

Z toho jasně vyplývá, že (ne)reálná cena kurzu je vlastně o polovinu nižší.

Současný vývoj

Momentálně není na webu vyvíjena žádná aktivita. Lze se tam ale dočíst, že kampaň měla odstartovat ve čtvrtek 15. srpna. Neměla úspěch, ještě běží nebo z jakého důvodu neexistují žádné informace o dalších kolech kurzu? Inu, že by další z oveček Davida Kirše, která chtěla zbohatnout a nakonec jakousi náhodou nezbohatla?

Ve videu ovšem Otakar říká, že právě dnes můžete do tréninku vstoupit zdarma! Takže neváhejte. Třeba to celé obživne :-).

A ještě malá poznámka na závěr: Kdybyste si nevšimli, dole na úvodní stránce máte malými bílými písmenky na téměř bílém pozadí uvedeno pár doplňujících informací, které by se vám mohly hodit. Jen škoda těch chybějících čárek v souvětí. A všimněte si také nulové garance vlastně čehokoliv. V tom se Otakar Líbal trochu liší od svého následovníka. Neslibuje žádné vydělané miliony. Budiž mu to ke cti. Asi to bude tím, že zatím sám hledá, jak by sám mohl vydělat nějaké peníze a vrátily se mu prostředky investované do Kiršových kurzů.

„Nevěřím ve všelijaké programy pro rychlé zbohatnutí – pouze v poctivou práci a vytváření hodnoty pro ostatní. Můj trénink je tu proto aby jsi se mohl naučit všechny nejnovější a nejsilnější marketingové taktiky, díky kterým zvýšíš příjem z tvého podnikání a zlepšíš spojenost tvých zákazníků. Mé kurzy ale v žádném případě negarantují tvoji schopnost dosažení výsledků, a nebo zvýšení zisku pomocí mých postupů a nástrojů. Neznáme se, a tvé výsledky závisí pouze na tobě. Já ti pouze chci pomoct tím že ti dám ty nejlepší postupy a strategie. Nic na této stránce ani žádné jiné z mých stránek není garance a nebo slib budoucích výsledků. Všechny podmínky ohledně použití této stránky a ochrany tvých osobních údajů najdeš kliknutím na odkaz. Nenajdeš v nich nic zvláštního ale mám rád když je vše jasné. Děkuji že jsi se stavil na mých stránkách.

Komentáře

Nahoru