Markéta Šveňková je tiskovou mluvčí České jezdecké federace

Česká jezdecká federace si najala Markétu Šveňkovou jako tiskovou mluvčí a Médea Public Relations jako komunikační agenturu.

V minulosti Markéta Šveňková působila jako PR konzultantka telekomunikačních firem Eurotel, GTS Novera a České Radiokomunikace. Během své kariéry pracovala i jako tisková mluvčí společnosti Contactel. Získala licenci na cvičení jezdectví, stala se rozhodčí na mezinárodní úrovni a členkou Skokové komise v České jezdecké federaci.

marketa svenkova

Zdroj: LinkedIn

Agentura Médea Public Relations, která spadá pod skupinu Médea Group, se postará o mediální prezentaci federace prostřednictvím každodenní komunikace s médii.

„Věřím, že díky spojení tiskové mluvčí a PR agentury se o jezdecký sport začnou zajímat lidé, kteří o něm doposud nevěděli nebo o něm měli jen matné povědomí,“ uvedla Olga Plachá, prezidentka České jezdecké federace.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru