Dnes vyšlo 15 článků

Marka Zuckerberga si na Facebooku nezablokujete

Mark Zuckerberg má na své vlastní sociální síti přes 84 milionů sledujících, a tak je velice pravděpodobné, že jeho příspěvky sleduje některý z vašich přátel. Jestliže navíc někteří jeho příspěvky sdílí, vy s tím nic neuděláte, protože tvůrce sociální sítě není možné zablokovat.  

Zajímavé je, že není problém zablokovat Baracka Obamu či Oprah Winfreyovou. Nicméně nemožnost zablokovat si Marka Zuckerberga není kvůli tomu, že je vlastníkem Facebooku. Důvodem je, že se profil po určitém množství zablokování stává imunní vůči tomuto kroku. Toto pravidlo je zde proto, aby se zabránilo kampaním, které vyzývají veřejnost k zablokování určitého uživatele.

mark zuckerberg

Zdroj: Facebook

Ačkoliv má Mark Zuckerberg celou řadu fanoušků, má i celou řadu nepřátel, a tak jeho profil dosáhl požadovaného počtu blokování. Už od roku 2010 si nikdo nemůže tohoto internetového podnikatele zablokovat.

Zdroj: Mashable

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru