Dnes vyšlo 15 článků

Mark Zuckerberg: Stále jsem nejvhodnějším leaderem pro Facebook

Mark Zuckerberg tvrdí, že je stále tím nejvhodnějším leaderem pro společnost Facebook. Odpovídal tak na všetečné otázky novinářů, zdali není ten pravý čas, aby z vedení odstoupil.

Ve středu 4. dubna Facebook oznámil, že odhadovaný počet dat z profilů sociální sítě, se kterými společnost Cambridge Analytica nevhodně naložila je větší, než se původně očekávalo. Nyní se má jednat o množství 87 milionů profilů sociální sítě Facebook. Ty měly být údajně použity k lepšímu cílení prezidentské kampaně Donalda Trumpa v roce 2016.

Na otázku novinářů, zda si myslí, že je stále vhodné, aby vedl společnost Facebook, Mark Zuckerberg uvedl: “Ano. Myslím si, že život je o tom, abychom se učili ze svých chyb a vyřešili, jak se posunout dál.” Opakovaně také uvedl, že dělat chyby je přirozené a občas nevyhnutelné.

Novináři svými otázkami reagovali na vyjádření jednoho z hlavních akcionářů Facebooku, který prohlásil, že Mark Zuckerberg by měl odstoupit z předsednictví komise společnosti. Zuckerberg ovšem tvrdí, že toto téma nebylo ani vzneseno a proto s odstoupením nepočítá.

Zdroje: TechInsider

 

Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg

 

Vystudovala humanitní studia na UK. Kávoholik, cestovatelka a spolumajitelka Kavárny Kočičí v Karlíně. Ve volném čase zpívá s kapelou a hraje v divadle. Miluje knihy, nesnáší kukuřici a její životní sen je trvale žít na Islandu.

Komentáře

Nahoru