Dnes vyšlo 15 článků

Mark Zuckerberg si mikrofon a kameru na notebooku překrývá páskou

V současné době je velice těžké chránit své soukromí, protože počítačoví hackeři číhají na každém „rohu“ v internetovém prostředí. Mark Zuckerberg, CEO sociální sítě Facebook, používá k ochraně svého soukromí lepicí pásku pro překrytí webové kamery a mikrofonu na svém notebooku. Ano, Mark Zuckerberg dělá to samé jako James Comey, ředitel FBI.

Instagram každý měsíc používá 500 milionů uživatelů, přičemž Mark Zuckerberg při této významné události sdílel níže uvedenou fotografii. Ale snímek odhalil i další věci, a to především jednoduchá bezpečnostní opatření. Jestřabí oči si všimly, že Mark Zuckerberg má na svém stole MacBook Pro s přelepenou kamerou a duálním mikrofonem.

Ačkoliv někteří lidé argumentovali, že se nejedná o psací stůl Marka Zuckerberga, server Gizmodo poukázal na to, že zakladatel největší sociální video už v minulosti z tohoto prostředí sdílel video, živý přenos či fotografie, tudíž to na jeho stůl skutečně vypadá.

13393972_10102910644965951_4268170000962807139_n

Mark Zuckerberg a jeho MacBook Pro v pozadí, Zdroj: Facebook

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru