Dnes vyšlo 15 článků

Mark Zuckerberg potvrdil, že se tlačítka „Nelíbí se mi“ brzy dočkáme

Mark Zuckerberg na dnešní události Q&A potvrdil, že sociální síť skutečně pracuje na tlačítku „Nelíbí se mi“ (Dislike). Uživatelé se po tomto tlačítku ptají již mnoho let a konečně bylo jejich přání vyslyšeno. Facebook poskytne u příspěvků tlačítko, které žádná jiná síť doposud nenabídla.

V prosinci loňského roku během tehdejší události Q&A CEO Facebooku naznačil, že by se někdy v budoucnosti možná mohlo objevit tlačítko „Nelíbí se mi“. Jeho prostřednictvím by uživatelé mohli podpořit příspěvek vztahující se k úmrtí osoby, rozpadu vztahu či přírodní katastrofě. Tlačítko „Líbí se mi“ se pro tyto příhody rozhodně nehodí.

Thumbs_Down-01-1024x512

A budoucnost je blíže, než jsme předpokládali. Tlačítko „Nelíbí se mi“ se podle slov Marka Zuckerberga na dnešní konferenci Q&A brzy objeví.

„Lidé se ptají po tlačítku Dislike již mnoho let,“ řekl Zuckerberg. „Nakonec jsme je vyslyšeli a pracujeme na něčem, co bude mít přínos pro širokou komunitu.“

Zdroj: Wired

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru