Dnes vyšlo 1 článků

Mark Zuckerberg dosáhl dalšího milníku! Je bohatší než zakladatelé Googlu

Mark Zuckerberg dosáhl dalšího milníku! Je bohatší než zakladatelé Googlu

Mark Zuckerberg, zakladatel a CEO společnosti Facebook dosáhl dalšího milníku! Tentokrát se se svým jměním dostal před zakladatele 16 let starého Googlu. Nechce být náhodou Mark nejbohatším člověkem světa?

Zakladateli oblíbené sociální sítě Markovi Zuckerbergovi neřekne nikdo jinak než „nejmladší miliardář“. A mají proč! Facebooku šly v poslední době opět akci nahoru, tzn. také víc peněz zakladateli a vlastníkovi více než poloviny facebookových akcií. Díky tomu dosáhl dalšímu milníku ve svém životě. Jakého?

i.xN9YJXqhNM

Mark může být s tímto tempem nejbohatší člověk světa

Mark je bohatší než zakladatelé Googlu

Překonal Google, respektive majitele a zakladatele Googlu. Mark Zuckerberg dle posledních výsledků má cca 33,3 miliard dolarů, Larry Page (41) – jeden ze zakladatelů a současný CEO má na svém kontě pro změnu 33,2 miliard dolarů a zbývající spoluzakladatel Googlu – Sergey Brin má na svém kontě o něco méně, tzn. 32,9 miliard. 

larry-page

Spoluzakladatel Googlu Larry Page má v současnosti 33,2 miliard dolarů

Google je starší o 6 let

Mladý zakladatel a CEO společnosti Facebook – Mark Zuckerberg se tak se svým jměním dostává před zakladatele společnosti Google, která letos v září oslaví 16.narozeniny, Facebook (jenom pro představu) letos oslavil narozeniny desáté.

Sergey Brin - také spoluzakladatel Googlu má 32,9 miliard

Sergey Brin – také spoluzakladatel Googlu má 32,9 miliard

Kolik musí ještě Mark vydělat, aby byl nejbohatší člověk na planetě?

Dá se říci, že Markovi Zuckerbergovi stačí už jenom chvíle a octne se na vrcholu žebříčku těch nejbohatších lidí světa. Znamená to, že by ale musel překročit jmění nejbohatšího člověka, tedy Billa Gatese, který v současnosti má 84,7 miliard dolarů. Uvidíme, jak dlouho se na této příčce zakladatel Microsoftu udrží, Mark má stále co dohánět!

Mark Zuckerberg má přes 33,3 miliard dolarů

Mladý miliardář, CEO a zakladatel společnosti Facebook

Zdroj: mashable.com

Pokud může nějak pomoct ke krásné a inspirativní budoucnosti, tak tím, že o ni bude psát.

Komentáře

Nahoru