Marihuana až do domu? V USA se tato služba stává normalitou

Marihuana až do domu? V USA se tato služba stává normalitou

V USA se rodí startupy, jejichž nabízeným produktem je matrihuana. V USA je tato droga a výrobky z ní legální. Její šíření finančně podporuje také americký rapper Snoop Dogg.

V USA získává na popularitě marihuana, možná proto, že se stává poměrně legální. Přirozeně se toto „zboží“ bude těšit velké poptávky. A když je velká poptávka, musí být i velká nabídka. Z marihuany se stal byznys, který je legální a výnosný. Tato omamná látka, chcete-li droga, se na americkém území může legálně užívat, pokud je to rekreačně. V USA je nyní prosperující podhoubí pro nové start-upy orientující se právě na marihuanu.

A jaký americký rapper se vám vybaví, když se řekne marihuana? Snoop Dogg? Ano, přesně tak. Rapper se jejím užíváním netají, vydal o ní několik songů a nyní se dokonce stal jedním z investorů do množících se marihuanových start-upů. Investoval prostřednictvím kapitálového fondu Casa Verde Capital. Tento fond vznikl před třemi lety a Snoop Dogg byl jedním ze zakladatelů. Tento fond podporuje marihuanu. Aby toho nebylo málo, je hlavním investorem startupu z Oregonu nesoucí název Dutchie.

Snímek obrazovky 2018-10-16 v 21.21.04

Dutchie se orientuje především na dovoz marihuany do Států a následně podporuje marihuanové výrobky. Tento startup získal 3 miliony dolarů. Snoop Dogg nebyl jedinou celebritou, která investovala. Připojil se i Kevin Durant nebo Sinai Ventures. Dutchie působí v domovském Oregonu, ale nyní také ve Washingtonu a v Michiganu. V plánu je expanze do Kalifornie, Nevady a do Colarada.

Pokud se podíváte na web startupu Dutchie, zjistíte, jak vypadá legální dealer marihuany. Na webu si vyhledáte nejbližší výdejnu, kde si drogu můžete vyzvednout. Nezáleží na tom, zda máte zájem o rostlinu či o potraviny. Nebudete-li mít cestu kolem výdejny, můžete využít firemního kurýra, který vám balíček zanese přímo před práh. Ve Spojených státech mohou marihuánu užívat občané, kteří přesáhli věk 21 let.

 Zdroj, text/foto: dutchie.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru