Maria Fagerström: influencerka, která je pilotkou

Maria Fagerström: influencerka, která je pilotkou

Tato pilotka má na Instagramu 500 000 followerů. Pravidelně je zásobuje obsahem o letectví, pilotní škole a zákulisí z letecké kabiny. Pilotka a influencerka v jedno se jmenuje Maria Fagerström a pochází ze Švédska. Momentálně žije ve Španělsku a na první pohled byste do ní pravděpodobně neřekli, že je to pilotka – bez uniformy vypadá spíše jako klasická blogerka. 

Maria Fagerström je pilotka a na Instagramu ji sleduje kolem 500 000 followerů, což ji řadí do role influencerky. Ve svém biu má napsáno, že se chce podělit o své zážitky z letectví, chce do něj nechat nahlédnout a zároveň chce být inspirací pro všechny, co chtějí stát také pilotem. Na jejím profilu neuvidíte jen fascinující záběry z exotických zemí,ale také prostředí pilotní kabiny letadla, kam se jen tak nepodíváte. Současně se dozvíte, jak se vypořádat s nepravidelným režimem, s nedostatkem spánku a s životem na cestách.

Snímek obrazovky 2019-11-05 v 10.32.02

Zpočátku příspěvky sdílela jen pro sebe a malou fanouškovskou základnu, ale její sláva a pozornost se stále rozrůstá a nyní se může pyšnit půl milionem followerů. Maria Fagerström se snaží ženám dokázat, že i ony si mohou vyplnit své profesní sny – řídit letadlo nemusí nutně jen muži. Nicméně přiznává, že cestu za svým snem měla hodně tvrdou – od studia na škole až po vydobytí postavení jako pilotka. Maria Fagerström přiznává, že povolání pilota m’musíte obětovat společenský a soukromý život, ale prý to stojí za to.

Zdroj, foto: businessinsider.com

Zajímá se o tvůrčí psaní a online marketing. Studuje marketingovou komunikaci. Ve volném čase (kterého moc není) spravuje svůj blog - bezkiki.cz. Její život by nebyl kompletní bez rodiny, přátel, smíchu, hudby a dobrého jídla.

Komentáře

Nahoru