Dnes vyšlo 15 článků

Mapy.cz nabídnou offline mapové podklady celého světa

Mobilní aplikace Mapy.cz se těší velké oblibě, neboť na mobilních platformách Android, iOS a Windows Phone nabízí mapové podklady České a Slovenské republiky offline. Ve webové verzi můžete přejít i za hranice bývalého Československa, a to díky mapovým podkladům OpenStreetMap.

Pro platformu Android budou v následujícím měsíci zpřístupněné mapové podklady evropských zemí, přičemž další státy budou postupně přibývat. Funkce bude dostupná také pro majitele přenosných zařízení s iOS a Windows Phone. Tým, který má Mapy.cz na starosti, momentálně bojuje s optimalizací podkladových dat. Například mapy sousedního Německa v současné době překračuje hranici 1 GB.

mapycz

Appka Mapy.cz nabízí spoustu užitečných funkcí

Nevýhodou však je, že v zahraničních mapách nebude možné vyhledávat bez připojení k internetu. Této funkce bychom se měli dočkat až následující rok. Můžeme však doufat, že Seznam ji nastaví ještě před letní sezónou dovolených.

Stále ještě mladý a (snad i) krásný psavec píšící na svém blogu Krcmic.cz. Pracoval pro společnosti T-Mobile, SaveMax, Telefonica O2, Brunswick Estates, Accenture, euroAWK a Socialbakers. Založil portál Pravdu.cz. V současnosti vlastní tento web. A pracuje na tom, aby z Objevit.cz udělal další uznávaný a navštěvovaný portál.

Komentáře

Nahoru