Dnes vyšlo 15 článků

Manželce vadilo, že programátor seděl u počítače

Manželce vadilo, že programátor seděl u počítače

iDNES informuje, že tu máme tu převratnou novinku. Programátor moc seděl u počítače. Jeho manželka už na to neměla nervy, a tak ho vyprovokovala ke kurióznímu fyzickému napadení. Tedy „fyzickému napadení“.

To, že sedí programátoři často u počítače, je docela dost normální. Jejich manželky by se na to měly připravit ještě před svatbou, aby pak nemuseli řešit problém, který se stal v noci ze čtvrtka na pátek v Hradci Králové.

Manželka svého muže programátora velmi často rozčilovala výčitkami, že příliš sedí u počítače. A ten to jednoho dne prostě nevydržel. Dopálilo ho to natolik, že svou milovanou ženu nakopl do hýždí. Ta to však v zápalu boje vzala přímo jako případ domácího násilí a zavolala policisty. Podle policejní mluvčí Lenky Burýškové do telefonu sdělila, že ji přibližně před čtvrt hodinou napadl její o dva roky starší manžel a to tak, že ji nakopl do hýždí, což nehodlá tolerovat.

“On jako počítačový programátor ten večer jako obvykle programoval, přičemž jej žena zahrnovala výčitkami a u práce jej rušila. Muži pak zřejmě ´povolily nervy´ a manželku demonstrativně nakopl do hýždí,” uvedla Burýšková.

Policie celý incident vzala jako každý jiný. Přijela do panelového bytu na ulici Milady Horákové a našla tam oba manžele. Zjistila, že nedošlo k žádným větším zraněním a zdokumentovala situaci jako podezření z přestupku proti občanskému soužití.

programmers_wife_oct31

Není lehké být manželkou programátora.

Reakce programátorů

Většina komentujících chování ženy nechápe. Nejvíce paradoxní je, že jí vadí, že manžel sedí u počítače, ale peníze, které vydělává, jí nevadí. Násilí na ženách by prý pánové neschválili, ale jak je vidět, v některých případech je podle nich žádoucí. Nic jiného si totiž žena ani nezasloužila, protože programátoři normálně sedí u počítače. A podle jednoho uživatele má také štěstí, že ji kopnul jen do hýždí a ne do prde*e.

Někteří, jako je třeba Andrej Král, však stojí na straně ženy:

„Kecá. Seděl u kompu a pařil hry. Já to znám, taky jsem programátor ;-D Stará to zjistila, a tak mu vynadala. Přece on teď neřekne pravdu!“

Pak se taky dohaduje o tom, jak asi policie zjistila, že nedošlo k žádným větším zraněním. Zda stačila jen optická kontrola nebo bylo nutné hýždě kontrolovat i ohmatem. A Jan Novák dodal, že nezávidí policajtům, když musí kontrolovat pozadí takové dámy.

Hlavně se ale řešilo i to, že se iDNES začíná podobat TV Nova, která je podobnými zprávičkami proslulá.

„Nám včera doma spadla sklenice, ale nerozbila se. Kdybyste o tom chtěli napsat reportáž, ozvěte se,“ píše Vojtěch Kilian.

„No povětrná ženština, to jsou ale zprávy. Právě jsem se upšouk, nechcete o tom udělat reportáž,“ nasadil tomu korunu Jan Pivarník.

Objevil se však jeden úplně nejchytřejší názor. Kdyby ho páni programátoři dodržovali, nikdy by k takovým případům nedocházelo.

„Správný programátor nemá manželku,“ napsal Václav Rosenberg.

Co vy na to?

Zdroj: iDNES.cz, obrázky: Save the Coder, Time and Date

Tým redaktorů magazínu Objevit.cz se skládá z poměrně mladých lidí, kteří psaní článků a pohybování se ve světě IT pokládají za svůj koníček, věnují se mu a tudíž mu i rozumí.

Komentáře

Nahoru